اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

11 طرح آموزشي قزوين در هفته دولت افتتاح مي شود
 
همزمان با هفته دولت 11 طرح آموزشي توسط اداره كل نوسازي و تجهيز مدارس قزوين تحويل آموزش و پرورش استان خواهد شد. . . .
صداي قزوين - مديركل نوسازي و تجهيز مدارس قزوين روز پنجشنبه گفت: اين تعداد طرح در قالب 80 كلاس درس با 11 هزار متر مربع زيربنا و 260 ميليارد ريال اعتبار بهره برداري مي شوند.

عسگرعلي جوانبخت افزود: از 11 طرح قابل افتتاح در هفته دولت 2 طرح در استان زلزله زده كرمانشاه با مشاركت بنياد بركت ساخته شده اند.

وي با بيان اينكه پنج مورد از اين طرح ها در روستاها واقع شده اند، اضافه كرد: پنج طرح آموزشي از محل اعتبارات تخريب و بازسازي شروع شده و 6 طرح جديد الاحداث هستند.

جوانبخت گفت: سالن ورزشي ابراهيم آباد بويين زهرا به عنوان ساختمان الحاقي اداره آموزش و پرورش بويين زهرا، خوابگاه شبانه روزي آوج با هزار و 164 متر مربع زيربنا و 20 ميليارد ريال اعتبار و 2 مدرسه در ثلاث باباجاني در مجموع با سه هزار و 600 متر مربع زيربنا و 120 ميليارد ريال اعتبار از جمله طرح هايي هستند كه همزمان با هفته دولت به بهره برداري مي رسند.

وي همچنين از افتتاح دبيرستان انرژي اتمي قزوين در سه هزار و 400 متر مربع زيربنا و 60 ميليارد ريال اعتبار طي هفته دولت خبر داد و افزود: دبستان 12 كلاسه لشگر 16 زرهي با هزار و 220 متر مربع زيربنا و 2 ميليارد و 400 ميليون ريال اعتبار، دبستان دو كلاسه ميانبر در 133 متر مربع زيربنا و سه ميليارد ريال اعتبار، دبستان سه كلاسه روستاي شهرستان بشاريات آبيك در 184 متر با پنج ميليارد و 200 ميليون ريال، مدرسه 6 كلاسه روستاي حصار ضياء آباد با 318 متر مربع زيربنا و 6 ميليارد ريال اعتبار و دبستان سه كلاسه جرندق با 184 متر مربع زيربنا و سه ميليارد و 700 ميليون ريال اعتبار از ديگر طرح هاي مورد افتتاح در هفته دولت هستند.

جوانبخت با بيان اينكه هشت مورد از 11 طرح قابل افتتاح هفته دولت، مشاركتي و بقيه با اعتبارات دولتي احداث شده اند، خاطرنشان كرد: ميزان مشاركت خيران در اين طرح ها 30 درصد بوده است.

مديركل نوسازي و تجهيز مدارس قزوين افزود: البته اين 11 طرح آموزشي تنها بخشي از طرح هايي هستند كه تا اول مهرماه تحويل آموزش و پرورش استان مي شوند و تا پايان شهريورماه چند طرح ديگر نيز در آستانه بازگشايي مدارس تكميل و تحويل خواهند شد.
منبع خبر:
صدای قزوین
   تاریخ: ۲۱:۵۰ - ۳۱/۰۵/۱۳۹۸   بازدید: ۲۷