اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

11 طرح آموزشي قزوين در هفته دولت افتتاح مي شود
 
11 طرح آموزشي قزوين در هفته دولت افتتاح مي شود

مديركل نوسازي و تجهيز مدارس قزوين روز پنجشنبه در اين خصوص به خبرنگار ايرنا گفت: اين تعداد طرح در قالب 80 كلاس درس با 11 هزار متر مربع زيربنا و 260 ميليارد ريال اعتبار بهره برداري مي شوند.

عسگرعلي جوانبخت افزود: از 11 طرح قابل افتتاح در هفته دولت 2 طرح در استان زلزله زده كرمانشاه با مشاركت بنياد بركت ساخته شده اند.

وي با بيان اينكه پنج مورد از اين طرح ها در روستاها واقع شده اند، اضافه كرد: پنج طرح آموزشي از محل اعتبارات تخريب و بازسازي شروع شده و 6 طرح جديد الاحداث هستند.

جوانبخت گفت: سالن ورزشي ابراهيم آباد بويين زهرا به عنوان ساختمان الحاقي اداره آموزش و پرورش بويين زهرا، خوابگاه شبانه روزي آوج با هزار و 164 متر مربع زيربنا و 20 ميليارد ريال اعتبار و 2 مدرسه در ثلاث باباجاني در مجموع با سه هزار و 600 متر مربع زيربنا و 120 ميليارد ريال اعتبار از جمله طرح هايي هستند كه همزمان با هفته دولت به بهره برداري مي رسند.

وي همچنين از افتتاح دبيرستان انرژي اتمي قزوين در سه هزار و 400 متر مربع زيربنا و 60 ميليارد ريال اعتبار طي هفته دولت خبر داد و افزود: دبستان 12 كلاسه لشگر 16 زرهي با هزار و 220 متر مربع زيربنا و 2 ميليارد و 400 ميليون ريال اعتبار، دبستان دو كلاسه ميانبر در 133 متر مربع زيربنا و سه ميليارد ريال اعتبار، دبستان سه كلاسه روستاي شهرستان بشاريات آبيك در 184 متر با پنج ميليارد و 200 ميليون ريال، مدرسه 6 كلاسه روستاي حصار ضياء آباد با 318 متر مربع زيربنا و 6 ميليارد ريال اعتبار و دبستان سه كلاسه جرندق با 184 متر مربع زيربنا و سه ميليارد و 700 ميليون ريال اعتبار از ديگر طرح هاي مورد افتتاح در هفته دولت هستند.

جوانبخت با بيان اينكه هشت مورد از 11 طرح قابل افتتاح هفته دولت، مشاركتي و بقيه با اعتبارات دولتي احداث شده اند، خاطرنشان كرد: ميزان مشاركت خيران در اين طرح ها 30 درصد بوده است.

مديركل نوسازي و تجهيز مدارس قزوين افزود: البته اين 11 طرح آموزشي تنها بخشي از طرح هايي هستند كه تا اول مهرماه تحويل آموزش و پرورش استان مي شوند و تا پايان شهريورماه چند طرح ديگر نيز در آستانه بازگشايي مدارس تكميل و تحويل خواهند شد.

73886101

انتهاي پيام
منبع خبر:
جماران
   تاریخ: ۱۱:۴۴ - ۳۱/۰۵/۱۳۹۸   بازدید: ۱۴
اخبار مشابه در سایر منابع خبری:
11 طرح آموزشي قزوين در هفته دولت افتتاح مي شود  صدای قزوین
11 طرح آموزشي قزوين در هفته دولت افتتاح مي شود  ايرنا