اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران
پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

نام سردار سليماني با قدس عجين شد
 
رئيس سازمان انرژي اتمي گفت كه نام سردار شهيد قاسم سليماني با نام قدس شريف، مقاومت و ظلم ستيزي عجين شده است.

نام سردار سليماني با قدس عجين شد

به گزارش «فرهيختگان آنلاين»، علي اكبر صالحي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان انرژي اتمي در گفت وگويي با راديو اقتصاد ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا به ويژه شهداي هسته اي عنوان كرد: آنهايي كه بستر يك حيات طيبه را آماده مي كنند شهدا هستند كه اين بستر را ايجاد مي كنند تا در آن حركت كنيم و چراغي هستند كه راه را به ما نشان مي دهند.

وي درباره روز جهاني قدس با گراميداشت ياد و خاطره امام راحل گفت: تمامي آزاديخواهان جهان در قضيه قدس شريف و فلسطين اشتراك نظر دارند و بر اين باورند كه ظلمي روا شده است. قدس شريف و فلسطين، قبل از اينكه مسئله اي اعتقادي باشد، مسئله اي انساني است و از آمريكاي لاتين تا آفريقا و شرق و غرب همه در اين روز عليرغم همه محدوديت هايي كه برخي دولت ها ايجاد مي كنند با مردم فلسطين ابراز همبستگي مي كنند.

رئيس سازمان انرژي اتمي به برخي حاكمان كشورهاي عربي كه پنهاني به رژيم غاصب صهيونيستي كمك كردند اشاره كرد و افزود: برخي دولتمردان و حاكمان كشورهاي عربي متاسفانه در خفا به رژيم غاصب كمك كردند، آنها به دنبال مكر بودند ولي الان بي آبرويي براي آنها به همراه داشته است و مكرشان به خودشان بازگشته است. قبلا با شيوه هايي سر مردم را كلاه مي گذاشتند، ولي الان ظاهر و باطن آنها مكشوف شده است.

صالحي همچنين يادي از سپهبد شهيد قاسم سليماني گرد و گفت: نام او با نام قدس شريف عجين شده است. نامش با مقاومت و ظلم ستيزي و دستگيري از مظلوم عجين شده و مردم فلسطين ياد و خاطره ايشان را گرامي مي دارند و او را جزو خودشان مي دانند.

رئيس سازمان انرژي اتمي با بيان اينكه جاي سردار شهيد خالي است، يادآور شد: ولي شهدا زنده اند و از بالا ناظر بر اعمال ما هستند و هميشه نويدبخش آينده روشن هستند.
   تاریخ: ۱۳:۴۵ - ۰۳/۰۳/۱۳۹۹   بازدید: ۱۳
اخبار مشابه در سایر منابع خبری:
نام سردار شهيد سليماني با نام قدس شريف عجين شده است  رادیو اقتصاد
نام سردار شهيد سليماني با نام قدس شريف عجين شده است  باشگاه خبرنگاران جوان