اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

واعظي: نام شهداي هسته اي هميشه در فهرست قهرمانان ملت ايران خواهد درخشيد
 
تهران - ايرنا - رئيس دفتر رئيس جمهوري اسلامي ايران در پيام اينستاگرامي خود نوشت: صنعت هسته اي تبلور اراده ملي و توانايي جوانان و دانشمندان اين مرز و بوم و همچنين ثمره مجاهدت شهدايي است كه نام شان تا هميشه در فهرست قهرمانان ملت ايران خواهند درخشيد.
واعظي: نام شهداي هسته اي هميشه در فهرست قهرمانان ملت ايران خواهد درخشيد تهران - ايرنا - رئيس دفتر رئيس جمهوري اسلامي ايران در پيام اينستاگرامي خود نوشت: صنعت هسته اي تبلور اراده ملي و توانايي جوانان و دانشمندان اين مرز و بوم و همچنين ثمره مجاهدت شهدايي است كه نام شان تا هميشه در فهرست قهرمانان ملت ايران خواهند درخشيد.

«محمود واعظي» در اين پيام تاكيد كرده است كه در دولت تدبير و اميد، در كنار تثبيت حق غني سازي و استفاده صلح آميز از انرژي هسته اي براي كشور در جريان مذاكرات برجام، روند بسيار مثبتي از پيشرفت ها و دستاوردهاي فناورانه را نيز در بُعد فني شاهد بوده ايم.

رئيس دفتر رئيس جمهوري اسلامي ايران تصريح كرد: خاضعانه از برادر عزيز و دانشمندم دكتر صالحي و همه فعالان اين صنعت راهبردي قدرداني مي كنم و اميدوارم با تلاشهاي اين عزيزان، روند رو به رشد و پيشرفت كشور در فناوري هسته اي تداوم يابد.

واعظي افزود: صنعت هسته اي به بركت خون شهدا و تلاشهاي دانشمندان و جوانان، جزئي از هويت جمعي ايرانيان شده و جلوه اي از غرور، بالندگي و ايستادگي ملت ايران به شمار مي رود، دولت صيانت از اين سرمايه ملي و ارتقاي روزافزون آن را وظيفه خود مي داند و به تلاش در راستاي ايفاي اين وظيفه ادامه خواهد داد. روز ملي فناوري هسته اي گرامي باد.

شايان ذكر است كه روز 20 فروردين ماه هرسال به عنوان روز ملي فناوري هسته اي نامگذاري شده است.

برچسب ها
- انرژي هسته اي
- محمود واعظي
منبع خبر:
ايرنا
   تاریخ: ۲۲:۱۷ - ۱۹/۰۱/۱۳۹۹   بازدید: ۱۵